2009 m. lapkričio 8 d., sekmadienis

Roletai mūsų namuose

Atsiradus daugybei įvairių langų dekoravimo priemonių, vis dažniau suabejojame ką rinktis- žaliuzes, užuolaidas ar roletus. Pastarasis variantas tampa vis populiaresnis. Taigi, kodėl ir kaip roletai yra pranašesni už kitus langų puošybos elementus?
Visų pirma roletai yra labai lengvai pritaikomi prie lango. Jų dėka galime taip pat nesunkiai reguliuoti patalpos apšvietimą pagal poreikį. Žinoma, tokią funkciją (šviesos reguliavimo) atlieka ir žaliuzės. Tačiau žaliuzės visuomet buvo laikomos ofisinio stiliaus dalimi, nors negalima nuneigti fakto, kad ir jos, parinkus tinkamas medžiagas bei spalvas, puikiai atrodo bet kokiame interjere.

Kaip ir kitiems langų puošybos elementams, taip ir roletams galima parinkti įvairiausias spalvas bei medžiagas. Taip pat galima pasirinkti ir jų apdailos būdą- roletai gali būti su banguota apdaila apačioje bei viršuje.

Lyginant roletų pranašumą prieš užuolaidas, galime pastebėti dar vieną jų privalumą - jog jie gali būti nuleisti iki bet kokios pasirinktos reikiamos pozicijos, o pats jų valdymas taip pat nėra sudėtingas- dažniausiai pasirenkamas roletų valdymas grandinėle (truktelėjus į viršų roletas automatiškai kyla į viršų arba leidžiasi žemyn). Taip pat galime rinktis ir kitokį, sau patogesnį jų valdymo būdą- įmanomas yra valdymas spyruokle (truktelėjus roletą už apačios ir atleidus jį spyruoklė susuka roletą aukštyn, o nuleidžiamas roletas tempiamas žemyn iki norime aukščio, paleistas jis išlieka būtent toje padėtyje), taip pat galimas valdymas automatišku varikliu (roleto vamzdyje yra įmontuotas variklis, kuris jį automatiškai pakelia ar nuleidžia. Valdyti automatinę pavarą galima paprastu jungikliu, nuotolinio valdymo pulteliu arba kompiuteriu).

Visi langų puošybos elementai yra matomi ne tik viduje, tačiau taip pat ir iš lauko pusės, todėl pasirinkus norimą langų dekoravimo būdą, galite ne tik sukurti jaukią aplinką namie, tačiau taip pat ir patraukti praeivių dėmesį.

Apsauginės žaliuzės


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą