2010 m. vasario 1 d., pirmadienis

Novatoriški sprendimai biuro interjere – „roletai“

Jei pabodo sena biuro aplinka ir norite pakeisti bent kelias biuro interjero detales, geriausia išeitis yra pasirūpinti langų puošybos elementais. Senus nesunkiai galima pakeisti naujais, o priklausomai nuo pasirinkimo tai suteiks visai naują aplinkos pojūtį.

Įprastai biuro interjere langų puošybai yra naudojamos vertikalios žaliuzės. Toks variantas itin populiarus dėl to, jog biurui suteikia oficialumo bei modernumo. Tačiau jei ieškote naujo biuro interjero sprendimo, geriausia išeitis būtų ritininės žaliuzės – „roletai“.

Pirmiausiai išsiaiškinkime, kokie yra šių langų puošybos elementų privalumai. Visų pirma „roletai“ nereikalauja daug erdvės, o juos susukus jų beveik nesimato. Jie gali būti naudojami ir kaip dekoratyvi, ir kaip funkcionali langų uždengimo sistema. Itin patogu yra tai, jog „roletai“ gali būti nuleisti iki bet kokios pasirinktos reikiamos pozicijos.

http://zaliuzeskaune.lt/roletai

„Roletai“ neprasčiau nei žaliuzės dera oficialaus stiliaus interjere, tačiau priešingai nei kiti langų dekoravimo elementai, patalpoms jie suteikia daugiau jaukumo, todėl biuras ne tik atrodys moderniai, tačiau jo aplinka bus daug šiltesnė ir mielesnė patiems darbuotojams.

Yra daugybė įvairių ritininių žaliuzių tipų, kurios skiriasi savo valdymo būdais. Gali būti valdomi grandinėle – taip pats elementariausias ir patogiausias valdymo būdas, taip pat gali būti valdomi spyruokle ar automatizuotu būdu (taip valdomi „roletai“ turi automatišką variklį).

„Roletai“ yra gaminami įvairiausių medžiagų bei spalvų, todėl nesunkiai juos galima pritaikyti ir prie bendro ofiso interjero stiliaus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą