2010 m. sausio 18 d., pirmadienis

Žaliuzės ofiso interjere

Paklauskite savęs - į kokią pastato dalį pro šalį eidami pirmiausiai atkreipiate dėmesį? Taip, į langus. Languose atsispindi visas pastato grožis – jeigu apie žmogų galime spręsti pažvelgus jam į akis, tai apie pastatą daug ką pasako langai. Todėl nenuostabu, jog toks didelis dėmesys šiandien yra skiriamas būtent langų puošybai. Jeigu siekiame, jog įmonė atrodyti solidžiai bei rimtai, niekuomet nereikėtų pro akis praleisti ir įvairių interjero sprendimų.


Langų puošybos elementų galėtume rasti daugybe – pradedant paprasčiausiomis užuolaidomis, baigiant roletais ar romanetėmis. Tačiau vis dėlto, ne viskas tinka įmonės įvaizdžiui. Dažniausiu įvairių įmonių pasirinkimu tampa žaliuzės. Šis langų dekoravimo elementas suteikia įvaizdžiui šiek tiek oficialumo, žaliuzės puikiai atrodo tiek išorinėje pastato pusėje, tiek patalpų viduje.


Žaliuzės įmonėms dažniausiai rekomenduojamos ir dėl to, jog jų pagalba labai nesudėtinga yra reguliuoti reikiamą šviesos kiekį patalpoje, kas yra itin svarbu dirbantiems. Kitas šio langų puošybos elemento privalumas yra tai, jog žaliuzės nereikalauja ypatingos priežiūros - užtenka retkarčiais jas nuvalyti dulkių šluoste nuo jų susikaupusius nešvarumus. Jeigu žaliuzės tekstilinės, žinotina, jog jas prižiūrėti taip nėra sudėtinga – jas galima skalbti rankomis ar skalbimo mašina, todėl tikrai nekils jokių problemų paprasčiausiai nunešti jas į valyklą.


Taigi, žaliuzės yra ne tik išvaizdžios, tačiau taip pat ir funkcionalios bei itin paprastai prižiūrimos. Išsirinkę iš įvairiausių medžiagų bei spalvų bei pritaikę jas prie savito interjero, galime pasiekti tikrai stulbinančių rezultatų.


 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą